27.5.2007
Klubové lesní zkoušky Řevničov
Na tyto zkoušky jsme původně neměli v plánu vůbec jít a ani jsme Safču na ně nehlásili, ale v pátek večer nám zavolal kamarád z Horyslovu Karel Zelníček, že jede na tyto zkoušky a že by si Safču v rámci přípravy na jiné zkoušky vzal sebou, aby nasála tu atmosféru, jelikož na žádných ještě nebyla.
Karla jsme oslovili v dubnu na výcviku s Horyslovem, jestli by nám nepomohl a nemohl vést Safču na zkouškách, jelikož čekáme v červnu rodinu a nebudeme moci na zkoušky jít. Byli jsme potěšeni, že s tímto souhlasil a přihlásili jsme Safču na zkoušky až v červenci. Když nám Karel volal z Řevničova, že se uvolnilo místo na zkouškách a že tedy Safču přihlásil a že to jdou zkusit, byli jsme velmi překvapeni a čekali, jak to všechno dopadne. Vůbec jsme nedoufali, že by to mohlo dopadnou dobře, protože opravdu neměli čas se sehrát jako tým a navíc jsme se Safčou moc necvičili ani my. Podotýkám, že se před těmito zkouškami viděli celkem třikrát a to pouze jednou zkoušeli některé z disciplín, které se hodnotí na LZ, takže příprava téměř žádná. K našemu údivu zkoušky dokončili v II. ceně s počtem bodů 209, téměř všechny disciplíny zvládli s plným počtem bodů, což je nádhera!!!
Tímto děkujeme Karlovi za perfektní vůdcovskou práci a Mirkovi Horáčkovi z Horyslovu, že připravuje tak skvělé vůdce. Komentář ke zkouškám naleznete zde.