Psí hotel

Úvod | Psí hotel

Plánujete dovolenou, musíte na služební cestu, zastihla vás nemoc?
Může nastat v životě situace, že Váš domáci mazlík nebude moci jet na dovolenou s vámi, nebo neplánovaně se něco stane a Vašeho pejska vám nebude mít kdo krátkodobě, ale i dlouhodobě pohlídat.
Každý si přeje, aby o jeho věrného přítele bylo dobře postaráno, nejlépe jako doma a právě pokud toužíte po rodinném přístupu, tak jste správně u nás.
Jsme chovatelé labradorských retrieverů, naši pejsci nežijí ve venkovních kotcích, ale s námi doma a tak i tomu vašemu jsme schopni poskynout stejné pohodlí a přístup jako těm našim, uděláme vše proto, aby váš pejsek nebyl smutný z odloučení a aby mu u nás bylo dobře, přijímáme z toho důvodu jen omezený počet pejsků.
Naše odchovy pravidelně ubytováváme už dlouho např. v době dodolených a myslím že tím jak se k nám pravidelně vrací nám dokazují, že jsou spokojeni, proto jsme se rozhodli naše služby nabídnout i širší veřejnosti.

Přijímáme pouze psy s přátelským vztahem k lidem, dětem a ostatním psům, zvyklé na pobyt doma (jsme ale schopni na přání zajistit i pobyt ve venkovním výběhu), nekomfliktní a zdravé!!!
Nepřijímáme k pobytu agresivní psy, březí fenky a hárávé feny jen vyjímečně po domluvě !!!

Naše služby:

– venčení dle potřeby – máme velkou oplocenou zahradu o rozloze přes 3000 m2 nebo je možné na požádání chodit s pejskem na pravidelné procházky…
– nabízíme i výcvik základní poslušnosti, přípravu na OVVR, lovecké zkoušky, příprava na výstavu…
– můžeme také vašeho pejska vykoupat, ostříhat drápky, vyčistit uši, podávat pravidelně léky…atd.
– krmení můžeme zajistit my a nebo si můžete přivézt vlastní
– čas předání pejska si předem dohodneme telefonicky nebo emailem, ale je to možné kdykoliv během dne v předem smluvený čas.

Co zabalit pejskovi na pobyt u nás:

– krmení + misku na jídlo + pamlsky
– deku na spaní
– očkovací průkaz

Veterinární podmínky:

– pes musí být zdravý bez klinických projevů onemocnění, řádně ošetřen proti vnitřním i vnějším parazitům (odčervení 3 dny před nástupem, spot na klíšťata a blechy 2 dny a déle, ale ne starší 1 měsíce)

– v případě pochybností o zdravotním stavu si vyhrazujeme právo vyšetření pejska veterinárním lékařem, vznilké náklady hradí majitel psa a pokud dojde k nákaze ostatních psů, uhradí i jejich léčbu.

– pes musí být řádně očkován kombinovanou vakcínou (proti psince, hepatitidě, parvoviróze, para influenze,leptospiróze,vzteklině), vakcinace nesmí být v den nástupu k pobytu starší 1 roku a mladší 30 dní !!!

– také požadujeme platné očkování proti PSINCOVÉMU KAŠLI (více ZDE), doporučujeme pro rychlý nástup intranasální vakcínu NOBIVAC KC (chrání již za 72 hodin) – vakcinace nesmí být v den nástupu k pobytu starší 1 roku a mladší 30 dní !!!

POZOR – žádné očkování není 100% i přes očkování může pes psincovým kašlem onemocnět a nakazit tak ostatní, proto prosíme dávejte k nám pejsky zdravé, bez příznaků onemocnění !!!

Ceník

Platný od 1.1.2023
Pro závaznou rezervaci ubytování je potřeba uhradit zálohu ve výši 50% z ceny za ubytování a to buď na nás účet min. 3 dny předem a nebo v hotovosti nejpozději v den přijetí pejska pokud nebude dohodnuto jinak.

UBYTOVÁNÍ bez stravy (cena je za každý i započatý den)
pobyt krátkodobý (1. – 15 dní) – 300,- Kč /den
pobyt dlouhodobý ( od 15. dne) – 250,- Kč / den
štěně do 6 měsíců – 350,- Kč / den
———————————————————–
pro naše odchovy: – 250,- Kč / den
štěně do 6 měsíců – 300,- Kč / den

VĚRNÝM KLIENTŮM POSKYTUJEME SLEVU !!!

Pokud pejsek během pobytu u nás zničí vybavení domu nebo zahrady, budeme požadovat úhradu na majiteli.

Další zpoplatněné služby na vyžádání majitele:

– jedno venčení pejska mimo naši zahradu (procházka cca 30 min.) – 50,-Kč / den
– koupání pejska – cca 200,- Kč (dle velikosti plemene)
– čištění uší – 50,- Kč
– stříhání drápků – 50,- Kč
– pravidelné podávání léků – 10,- Kč/den
– výcvik , příprava na výstavu… – cena dohodou dle náročnosti a požadavků

Fotogalerie

Naši spokojení „klienti“

Ubytování doma

Zahrada, venkovní výběhy a domeček pro pejsky