Tento rok byl pro nás mimořádně plodný a úspěšný.
Nejprve začneme naší Bárou, začátkem roku se Barunce podařilo dokončit na Mezinárodní výstavě v Katowicích titul Šampion Polska a krátce po tomto jejím úspěchu se jí narodilo 7 krásných a zdravých štěňátek, která se již také předvedla na Klubové výstavě v Brně a byla všechna mimořádně úspěšná. Po ukončení mateřských povinností jsme se s Bárou zúčastnili Světové výstavy v Poznani, kde se krásně předvedla a byla vybrána mezi 10 nejkrásnějších šampionek z celého světa. Svou výstavní karieru Bára skvěle zakončila na Mezinárodní výstavě v Praze, kde získáním titulu CAC dokončila titul Šampion ČR. Barunko gratulujeme !!!
Safirka letos splnila všechny podmínky chovnosti, na jaře úspěšně složila zkoušky OVVR v I. ceně, připravovali jsme se také na podzimní zkoušky, které jsme měli v plánu složit ještě letos, ale bohužel nám naše plány zhatilo hárání, takže příští rok…. Safča se také účastnila pár výstav u nás a na Slovensku z nichž nejúspěšnější byla na Mezinárodní výstavě v Bratislavě, kde ve třídě mladých získala titul CAJC a letošní výstavní sezonu zakončila skvěle, kde v početně zastoupené mezitřídě získala titul CAC a stala se nejhezčí fenou s titulem CACIB, čímž se stala čekatelkou Šampiona ČR a Interšampiona. Safirko, jen tak dále, držíme palce !!!

Chtěli bychom na závěr poděkovat nejen našim holkám, které nám dělají obrovskou radost a jsou nám svělými společníky,ale také všem našim známým za rady a pomoc a také majitelům našich štěňátek, že se o své miláčky tak vzorně starají a přejeme všem hodně zdraví, štěstí a úspěchů do nového roku 2007!!!
Brablíkovi