Minulý rok byl pro naši CHS velice úspěšný, máme velikou radost z dětí naší Justýnky, která nám dává nejen zdravé děti, ale podle výsledků na výstavách i velmi krásné – naše Mája (Madame Royal Glade) v letošním roce dokončila tituly Junior Šampion Čech, Slovenska, Šampion SK a je čekatelkou CH CZ a Klubového Šampiona KCHLS, její bratr Majestic také dokončil titul Junior Šampion Čech, je čekatelem titulů Šampion CZ, SK a Interšampion.
Svoji výstavní kariéru začala také krásně naše čokoládka Beira, která se během mála výstav stala čekatelkou titulů JCH CZ, CH CZ a SK a Interšampion.
Také naše mladé – Iriska a Richeska se neztratily na výstavách, jsou to holky šikovné :). Mája, Iriska a Beira letos splnily všechny podmínky pro uchovnění.
V soutěži Anka Cup 2013 se naše CHS umístila na krásném 2. místě a z Klubové výstavy KCHLS jsme si odnesli titul – BIS – Nejlepší CHS !!!
Velice se také dařilo dcerce naší Zayušky – Kaile, které se podařilo dokončit titul CH SK, stala se čekatelkou CH CZ, Šampiona práce a titulu Interšampion (Zuzi a Jirko moc díky za všechno!!!).
Také našim odchovům v zahraničí se dařilo skvěle, mimo těch nejlepších zpráv o zdravotním stavu se také mohou pochlubit tituly z výstav, jsme moc pyšní že naše dětičky se neztratí ani ve světě :).
Ještě nesmím zapomenout na našeho juniora – handlera Petříka, který si vyzkoušel vystavování s naší Májou v soutěžích „Dítě a pes“ a šlo jim to spolu opravdu skvěle – ze dvou výstav si odnesli vždy pohár za 1. místo, jsme na Petříka moc pyšní!!!
Moc děkujeme všem co prezentují naši CHS na poli výstavním ale i pracovním, zvláště bych chtěla poděkovat Zuzce, Míše, Terezce, Báře, Lucce, Evičce, Gabče… prostě všem co mají chuť něco dělat se svými miláčky, ale hlavně za to, že je mají moc rádi a dávají jim lásku a o tom to je….
Doufáme, že tento rok bude také tak skvělý a přejeme všem jen to nejlepší a hlavně hodně zdravíčka !!!