Setkání Nejdek neděle 18.8.2013 od 8:30
Celodenní setkání

fotogalerie ZDE
Dne 18.8.2013 proběhne společně s Radimem Šuldesem celodenní setkání všech přátel naší chovatelské stanice.
Budeme rádi, když se zúčastníte. Přijeďte se pobavit a také pocvičit vašeho pejska na psí cvičiště o.s. Jumpingdogs Lednice -Nejdek.
Sebou vezměte vodítko, pamlsky, aportík, misku pro pejsky na vodu, pytlíky na sebrání hromádek….a dobrou náladu…
Text od Radima: Budeme rádi, když se zúčastníte. Začátek 08:30 hod. Máme pro vás nachystaný krásný psí areál s možností volného venčení vašeho pejska. Součástí areálu je velká cvičící plocha, rybník, suché WC, tábořiště. Pitná voda bude zajištěna. K obědu možnost objednat si Pizzu přímo do areálu. Plánujeme procvičit poslušnost vašeho pejska formou zábavy. Více neprozradím . Kdo bude chtít, může zakončit setkání společným venčením v lednickém parku. Setkání není striktně myšleno vás z něčeho zkoušet. Účelem setkání je prožít hezký a zábavný den všech přátel chovatelské stanice. Bližší informace můžu sdělit na tel. čísle 777 307 881. Upozornění : agresivní pejsek bude ze setkání vyloučen, ale věřím, že u typu našeho plemene je to téměř vyloučeno 

Popis cesty: Za obcí Lednice cca 1-2km je maličká obec Nejdek. Odbočíte k obci Nejdek. Při najetí do obce Nejdek odbočíte na první možné křižovatce vpravo. Přijedete k místnímu hřbitovu a pod hřbitovem se nachází areál Jumpingdogs.